Duyuru çevirisi 22

EthGlobal hackathonundan bu yana, ödül programlarının başarılı olmaya devam ettiğini ve 12 yenilikçi başvuruda 30’dan fazla hacker’a 5.5 bin doların üzerinde ödül verildiğini kör savaşçılarımızla paylaşmaktan heyecan duyuyorum.

Kısa bir süre önce, Nillion ağını kullanarak bir adam asmaca oyunu yaratma yarışmamız, her biri ödül için beraberliği hak eden benzersiz ve yeni uygulamalar sergileyen iki ilginç kazananla sonuçlandı.

EthGlobal hackathon’unda tanık olduğumuz yaratıcılıktan esinlenerek, topluluğa ödüller sunma ve neler inşa edebileceğimizi görme konusundaki bu ivmeyi sürdürmeye istekliyiz!

İleriye baktığımızda, bir sonraki görevimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz: bir Mayın Tarlası oyunu geliştirmek! Bu ödül 500 ABD doları değerinde olup, başvuruların 20 Mayıs’a kadar yapılması gerekiyor. İster deneyimli bir geliştirici olun ister kodlamaya yeni başlamış olun, herkesi katılmaya teşvik ediyoruz. Nillion SDK’yı kullanın, Github tartışma forumunda ekibimizle etkileşime geçin ve deneyimlerinizi ve geri bildirimlerinizi paylaşarak gelişmemize yardımcı olun.

Geliştirici olmayan topluluk üyelerimiz için, sosyal medyada sözü yayma konusundaki desteğiniz çok değerlidir. Nillion ile neler yapılabileceğini tüm dünyaya gösterelim! En iyi oyun kazansın!

https://twitter.com/nillionnetwork/status/1788976076909367328