Duyuru Çevirisi 29

Artık token musluğu, insanların trafik sıkışıklığı arasında gagalarını ıslatmalarına yetecek kadar jeton fışkırttığına göre, sel kapılarını gerçekten açmanın ve herkesin bu aşamanın gerçekte neyle ilgili olduğunu yapma şansına sahip olmasına izin vermenin zamanı geldi - stres testi!

Yarın, tek bir amacı olan çok özel bir oyunu oynamak için halihazırda kayıtlı olan adreslere bu değersiz testnet jetonlarından gülünç miktarda atacağız:

  • Tüm tokenlerinizi 9 Haziran Pazar günü 23:59 UTC+0’dan önce diğer kayıtlı cüzdanlara (örneğin, topluluktaki kişiler, örneğin adreslerini kendi işlemleriyle birlikte testnet-share’de yayınlayanlar) atmalısınız ve bunu en az 100 farklı işlemle yapmalısınız (hile yapmak ve hepsini bir kerede atmak yok! Fark edeceğiz!). Ayrıca, cüzdan adresinizi gizlemediğinizden emin olmak için bu süre zarfında başkalarından en az 10 işlem almalısınız.
    Kazananlar Bu oyunun kazananları, boş cüzdanları ve cüzdanlarında 100’den fazla farklı adrese işlem geçmişi olanlar olacaktır.

Kaybedenler Bu oyunun kaybedenleri, bundan sonra tokenleri kalanlar olacaktır. Cezaları, bir sonraki hafta boyunca bunları testnet-share’deki insanlara atmak veya Bootcamp’te başarısız olma riskini almak olacaktır.

Daha fazla bilgi yarın geliyor!