Війна даних розпочалась!

:dagger:ОБЕРИ СВІЙ КЛАС І ЗАРОБИ СВОЄ ЗВАННЯ У ВІЙНІ ДАНИХ :dagger:
Запрошуємо на Війну Даних. Nillion набирає у свою армію прихильників, помічників, будівельників (розробників) і креативних мислителів.
Війну даних розпочато. Обирай свій клас:

**КОННЕКТ :**handshake:
Найважливіший аспект членства в армії даних Nillion - це спілкування і зв’язок з іншими бійцями даних.
У нас є дві основні групи для спілкування - Discord і Telegram.
У Nillion усе має бути якісним, зокрема й наше спілкування. Уявіть собі: кожна ваша розмова у спільноті слугує вітальним рукостисканням для нових членів. Якщо ви ведете захопливі, цікаві, якісні бесіди, ми залучимо ще більше цікавих людей, які захочуть долучитися до нашої справи та взяти в ній участь.
Тут ми прагнемо розпалити яскраві, захопливі та цікаві дискусії. Досліджуйте разом з нами сфери криптовалют, технологій, поточних подій, досліджень та ідеологій. Якщо ми хочемо перемогти в цій війні, нам потрібно розширити свої горизонти і зарекомендувати себе як місце, куди приходять однодумці.
Уявіть собі простір, де нестандартні, смішні та такі, що провокують думки, теми створюються кожним членом спільноти. Саме так ми сприятимемо змінам і просуванню криптовалют в епоху відродження даних.

ОТРИМУЙТЕ КЛАСИ:

  • Якщо ви будете вести змістовні бесіди, що сприятимуть розвитку спільноти, ви отримаєте клас “Воїн” (Warrior). Однак, якщо ви будете використовувати безліч акаунтів для отримання класів, вас забанять.
  • Якщо у вас є особливі інтереси або ви пишете про трейдинг, технології, NFT, DeFi, AI, Privacy, Data, DePin на каналах, ви отримаєте клас “Мудрець” (Sage).
  • Якщо ви робите щось із цього дуже добре, і спільнота рекомендує вас, то вам буде присвоєно клас “Берсерк” (Berzerker).
  • Якщо ви є невід’ємним членом спільноти, то отримаєте клас “Маршалл” (Marshal) і доступ до каналу “Marshal”.

Якщо ви новачок, то для вас відкритий тільки дискорд Nillion, але не бійтеся, контент у Telegram цілком доступний для всіх, хто підтримує присутність і має відмінний вайб.
Основна група Nillion у Telegram тепер стала приватною, а публічний Telegram - каналом оголошень.

Пам’ятайте! Спільнота існує не тільки в Discord і Telegram.
Коли надходять повідомлення від основного акаунта Nillion або членів команди, таких як Чарлі (Charlie), Алекс (Alex), Мігель (Miguel) або 0xCrayon, обов’язково відповідайте на них думкою, мемом або чим-небудь, що має сенс і привертає увагу.

ПИСАТЕЛЬ :writing_hand:
Хочете творити і робити більш суттєвий внесок? Тоді ви можете написати про Nillion і наше бачення майбутнього.
Якщо ви збираєтеся писати про Nillion і про наші плани виграти війну за дані (сліпі обчислення, приватність, володіння даними), то робіть це з індивідуальністю та переконаністю. Висловлюйте свою думку, глибокі думки, жарти та нестандартні ідеї.
Ми відмовляємося зливатися з натовпом.
Ми відмовляємося зливатися з натовпом повсякденних, непомітних проєктів у сфері глибоких технологій. Це не в дусі Nillion.
Так не залишають сліду.
Це правило поширюється і на меми, і на арти. Ми цінуємо оригінальність. Створіть свій унікальний стиль і витвір мистецтва, натхненний Nillion, який спільнота прийме і підтримає.
Головна думка - розкрийте свою автентичність. Не творіть, ґрунтуючись на тому, що, на вашу думку, ми хочемо побачити, - творіть те, що викликає у вас відгук.
Якщо у вас є пристрасть до фотографії, скористайтеся моментом і зафіксуйте його. Якщо музика - ваша муза, складайте мелодії, які знаходять відгук.
Якщо розповідь запалює вашу душу, сплетіть чарівну історію. А якщо ви все ще перебуваєте в пошуку, скористайтеся можливістю дізнатися щось нове.
Вступайте в співтовариство, опановуйте нові навички, і нехай ідеї, бачення і цінності Nillion спрямують вас на створення чогось незвичайного і значущого.

КЛАСИ ПИСЬМЕННИКА:

  • Якщо ви сповнені творчих ідей і любите створювати меми, ви отримаєте клас “Майстер мемів” (Master of Memes).

У нас також є кілька специфічних ролей для тих, хто більш креативний:

  • Дизайнер (Designer): Роль для людей, які створюють чудові художні/візуальні твори.
  • Візіонер (Visionary): Роль для тих, хто створює чудові відео / гіфки / анімаційний контент.

БІЛДЕР (РОЗРОБНИК) :technologist:
Ви будівельник, той, хто створює технології, які приведуть нас до ренесансу даних?
Нам потрібні не тільки люди, які будуватимуть на основі технології Nillion, а й розробники, які хочуть поратися, аналізувати, робити свій внесок і навчати решту членів спільноти.

КЛАСИ БІЛДЕРІВ

  • Якщо ви берете участь у хакатонах або берете участь у конкурсах, створюючи додатки для сліпих обчислень, ви отримаєте клас "Хакер " (Hacker).
  • Якщо ви робите свій внесок, створюючи технічний контент, відповідаючи на запитання в Github Discussions Q&A або пропонуючи чудові ідеї та запити на функції в Github Discussions Ideas, ви отримаєте клас "Мислитель " (Thinker).
  • Якщо ви той, хто занурюється в код, щоб вносити поліпшення (відкривати PR) і знаходити помилки (вирішувати результати), то клас "Тінкерер " (Tinkerer) для вас.

RAID :zap:
Діліться у Twitter або у своїх групах Telegram, або там, де ви найбільш активні. Додайте трохи індивідуальності й опишіть, чим ви ділитеся і де люди можуть знайти більше.
Діліться своїми постами зі спільнотою, і ми всі приєднаємося до них.
Якщо ви будете постійно ділитися інформацією, ви отримаєте клас Райдер (Raider).

Пам’ятайте, що класи заробляються, а не даються. Ми завжди стежимо за нашою армією, і жоден хороший внесок не залишиться непоміченим. Кожен хороший внесок підвищить ваш ранг у Війні Даних.

Посилання на соціальні мережі: Twitter Discord Telegram - @nillionofficialannouncements