Veri Savaşı - Veri Sınıfları - Rütbelerini Kazan

:crossed_swords:SINIFINIZI SEÇİN VE VERİ SAVAŞINDA RÜTBELERİNİZİ KAZANIN :crossed_swords:

Veri Savaşına hoş geldiniz. Nillion, destekçilerini, katkıda bulunanları, geliştiricileri ve yaratıcı düşünürleri ordusuna alıyor.

Veri Savaşı taslağı şimdi AÇIK. Sınıfınızı seçme zamanı:

BAĞLANIN :wave:

Nillion veri ordusunun bir üyesi olmanın en önemli tarafı, diğer veri savaşçılarıyla iletişimde olmak ve bağlantı kurmaktır.

Sohbet için iki ana grubumuz var - Discord ve Telegram.

Nillion’da, iletişimimiz de dahil olmak üzere her şeyin yüksek kalitede olması gerekir. Şöyle düşünün: Topluluk içinde yaptığınız her konuşma, yeni üyeler için bir hoş geldin el sıkışması görevi görür. Dolayısıyla; ilgi çekici, ilginç, yüksek kaliteli sohbetler yapıyor olmanız, davamıza katılmaları ve dahil olmaları için daha ilginç insanları topluluğa çekeceğimiz anlamına gelir.

Burada; canlı, büyüleyici ve sorgulayıcı tartışmaları ateşlemekten heyecan duyuyoruz. Bizimle birlikte kripto, teknoloji, güncel olaylar, araştırma ve ideolojiler alanlarını keşfedin. Bu savaşı kazanacaksak, ufkumuzu genişletmemiz ve kendimizi benzer düşünen bireyler için yol gösterici olarak belirlememiz gerekecek. Her bir topluluk üyesi tarafından alışılmadık, komik ve düşündürücü konuların işlendiği bir alan hayal edin. Bu şekilde değişimi ileriye taşıyacak ve kriptoyu veri rönesansına doğru ilerleteceğiz.

BAĞLANTI SINIFLARI:

 • Topluluğu geliştiren anlamlı konuşmalar yaparsanız, Savaşçı sınıfında olacaksınız. Ancak, bu rolü farminglemek banlanmanıza yol açar.

 • Özel ilgi alanlarınız varsa veya ticaret, teknoloji, NFT’ler, DeFi, AI, Gizlilik, Veri, DePin ile ilgili kanallarda yayın yaparsanız, Sage sınıfında olacaksınız.

 • Bunlardan herhangi birini gerçekten iyi yaparsanız ve topluluk sizi tavsiye ederse, Berzerker sınıfında olacaksınız.

 • Topluluğun ayrılmaz bir üyesiyseniz, Marshal sınıfında olacaksınız ve Marshal kanalına erişim elde edeceksiniz.

Buralarda yeniyseniz, o zaman sadece Nillion Discord kanalına erişebileceksiniz, fakat endişelenmeyin, Telegram içeriği de, varlığını sürdüren ve harika hislere sahip olan herkesin ulaşabileceği yerdedir. Nillion Telegram grubu artık özel hale getirildi ve Telegram’ın halka açık tarafı bir duyuru kanalı oldu.

Unutmayın! Topluluk sadece Discord ve Telegram’da değildir.
Nillion X hesabından veya Charlie, Alex, Miguel veya 0xCrayon gibi ekip üyelerinden post geldiğinde, bir fikir, bir meme veya mantıklı ve ilgi çekici herhangi bir şekilde yorum yaptığınızdan emin olun.

İÇERİK :art:

Daha değerli bir şekilde katkıda bulunmak mı istiyorsunuz? O zaman Nillion ve gelecek vizyonumuz hakkında yazabilirsiniz.

Nillion ve veri savaşını (kör hesaplama, gizlilik, veri sahipliği) kazanma planlarımız hakkında yazacaksanız, bunu kişilikli ve inançlı bir şekilde yapın. Fikirlerinizi, derin düşüncelerinizi, şakalarınızı ve alışılmışın dışındaki fikirlerinizi ekleyin.

Sıradan, gözden kaçan derin teknoloji projeleri kalabalığına karışmayı reddediyoruz. Nillion ahlakı bu değil. Bu şekilde iz bırakamazsınız.

Bu kural memler ve sanat için de geçerlidir. Özgünlüğe değer veriyoruz. Nillion’dan ilham alan, topluluğun benimseyeceği ve katkıda bulunacağı benzersiz tarzınızı ve sanat eserinizi oluşturun.

Anahtar mesaj, özgünlüğünüzü ortaya çıkarmaktır. Görmek istediğimizi varsaydığınız şeylere dayanarak yaratmayın - sizde yankı uyandıran şeyleri yaratın.

Eğer fotoğrafçılık tutkunuz varsa, anı yakalayın ve fotoğraflayın. Müzik ilham kaynağınızsa, yankı uyandıran melodiler besteleyin. Hikaye anlatımı ruhunuzu ateşliyorsa, büyüleyici bir hikaye üretin. Ve eğer hala arayış içindeyseniz, yeni bir şeyler öğrenme fırsatını kucaklayın.

Topluluğa katılın, yeni beceriler keşfedin ve Nillion’un fikirlerinin, vizyonlarının ve değerlerinin olağanüstü ve etkili bir şey yaratmanız için size rehberlik etmesine izin verin.

İÇERİK SINIFLARI

 • Yaratıcı fikirlerle doluysanız ve memler yaratmayı seviyorsanız, Memlerin Ustası sınıfında olacaksınız.

 • Daha yaratıcı olanlar için bazı özel rollerimiz de var.
  1. Tasarımcı: Harika sanat/görseller yaratan kişiler için bir rol
  2. Vizyoner: Harika videolar/gifler/animasyonlu içerikler oluşturan kişiler için bir rol

GELİŞTİRİCİ :building_construction:

Bizi veri rönesansına itecek teknolojiyi inşa eden bir geliştirici misiniz?

Nillion teknolojisinin üzerinde sadece geliştirici rolü üstlenecek kişilerin dışında, topluluğun geri kalanını gözden geçiren, katkıda bulunan ve bilgilendiren geliştiricileri de arıyoruz.

GELİŞTİRİCİ SINIFLARI

 • Hackathonlara veya kör hesaplama uygulamaları oluşturarak etkinliklere katılırsanız, Hacker sınıfında olacaksınız.

 • Teknik içerik oluşturarak, Github tartışma bölümündeki soruları yanıtlayarak veya harika fikirler ve özellik istekleri önererek katkıda bulunursanız, Thinker sınıfında olacaksınız.

 • İyileştirmeler yapmak (PR’ler açmak) ve hataları tespit etmek için koda dalan biriyseniz Tinkerer sınıfı tam size göre.

BASKIN :crossed_swords:

Twitter’da veya Telegram gruplarınızda ya da en aktif olduğunuz yerlerde paylaşım yapın. Kendinizden bir şeyler katın ve ne paylaştığınızı, insanların daha fazlasını nerede bulabileceklerini açıklayın.

İçeriklerinizi toplulukla paylaşın ki hepimiz katılıp, etkileşime geçebilelim.

Eğer sürekli paylaşım yaparsanız Raider sınıfında olacaksınız.

Unutmayın sınıflar kazanılır, verilmez. Ordumuzu her zaman izliyoruz, faydalı katkıların göz ardı edilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Her iyi katkı Veri Savaşındaki rütbenizi artıracaktır.

Topluluk bağlantıları: Twitter , Telegram ya da Discord .

1 Like

let the war begin may the best one win :rofl: